W tym miejscu znajdziecie Państwo praktyczne wskazówki producenta odnośnie stosowania wkładek i akcesoriów obuwniczych. Dowiecie się, które produkty stosować w zależności od pory roku. 

Jak zapewnić komfort naszym stopom w szpilkach?

Jak zapewnić komfort naszym stopom w szpilkach?             To pytanie zadaje sobie większość kobiet, które uwielbiają chodzić w wysokich obcasach. Co należy zrobić, aby nasze stopy nie odczuwały bólu po wielogodzinnym chodzeniu w szpilkach? Najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie akcesorii obuwniczych.

Read more
RAD-BUT TEAM
0 comments
1770 views

Jak należy prawidłowo określić grubość wkładki do buta?

Jak należy prawidłowo określić grubość wkładki do buta? Z tym pytaniem boryka się wiele osób. Jeśli Ty również się nad tym zastanawiasz zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Read more
RAD-BUT TEAM
0 comments
901 views

Akcesoria obuwnicze – czy warto stosować?

W dniu dzisiejszym zajmiemy się odpowiedzią na pytanie – czy warto stosować akcesoria obuwnicze? Choć odpowiedź na to pytanie powinna nasuwać się jedna...

Read more
RAD-BUT TEAM
0 comments
119 views

Wkładki na wiosnę

W niedziele rozpoczęła się kalendarzowa wiosna, a co za tym idzie powinniśmy zacząć przygotowywać nasze obuwie na tą pogodę. Powoli odchodzimy od kozaków, zastępując je trampkami, półbutami, czy adidasami. Dlatego warto zaopatrzyć się we wkładki wiosenne, których wybór w naszym asortymencie mamy naprawdę szeroki od filcowych po lateksowe, czy skórzane.

Read more
RAD-BUT TEAM
0 comments
148 views

Obuwie i wkładki polecane zimą

Obecnie zima bardzo nas zaskakuje. Pogoda płata figle.

Read more
RAD-BUT TEAM
0 comments
135 views

Wkładki, które polecamy w okresie jesienno-zimowym

Rozpoczynamy sezon jesienno-zimowy, który wiąże się z szarymi oraz deszczowymi dniami. Na dworze robi się coraz chłodniej, a niebo przysłaniają chmury zwiastujące opady. W tym czasie, aby zapewnić stopom ciepło zaleca się stosowanie wkładek, które mają na celu uchronienie stóp przed wychłodzeniem.

Read more
RAD-BUT TEAM
0 comments
131 views

Półwkładki do butów – jakie mają zastosowanie?

Półwkładki, jak sama nazwa wskazuje nie obejmują całej powierzchni podeszwy. Półwkładki zostały stworzone z myślą o uciekających stopach w obuwiu.

Read more
RAD-BUT TEAM
0 comments
135 views

Dlaczego warto używać podkładek na stoły i blaty?

W dniu dzisiejszym przyjrzymy się bliżej zaletom stosowania w domu podkładek pod kubki, szklanki i garnki.

Read more
RAD-BUT TEAM
0 comments
158 views

Podkładki pod krzesła – czy warto je stosować?

Krzesło jest meblem niezwykle użytkowanym. Ciągłe przestawianie i przesuwanie może powodować uszkodzenia podłóg. W szczególności jeśli podłogi wykonane są z miękkiego gatunku drewna, bądź paneli. Aby temu zaradzić należy stosować podkładki filcowe.

Read more
RAD-BUT TEAM
0 comments
838 views

Wkładki wojskowe - dla kogo?

Dziś skupimy się na konkretnym rodzaju wkładki, a mianowicie wkładce wojskowej, która stosowana jest najczęściej przez wojsko i policję.

Read more
RAD-BUT TEAM
0 comments
158 views

Dlaczego warto stosować akcesoria obuwnicze?

Akcesoria obuwnicze powstały dla zapewnienia naszym stopom większego komfortu użytkowania obuwia. Do akcesorii obuwniczych zaliczamy m.in.: półwkładki, podpiętki i zapiętki. 

Read more
RAD-BUT TEAM
0 comments
125 views

Wkładki letnie

Dlaczego powstały? Jaki mają cel? Już spieszymy z wyjaśnieniami. Wkładki letnie mają swoje zastosowanie wiosną oraz latem, kiedy na dworze robi się coraz cieplej. Jak wiadomo stopa, wtedy najbardziej narażona jest na potliwość i nieprzyjemny zapach wydobywający się z naszego obuwia. Co zrobić, aby temu zaradzić? Należy wymieniać wkładki w obuwiu. Choć wiele osób już wie, że wkładki mają jednak swoją datę ważności i należy je co pewien czas zmienić, jest również grono ludzi co wkładek nie zmieniają. Na co się narażają? Przede wszystkim na bakterie, które mają idealne warunki w obuwiu. Ciepło i wilgoć to dla nich naturalne środowisko.

Read more
RAD-BUT TEAM
0 comments
156 views
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.