Wkładki na jesień i zimę

Pomału kończymy sezon letni. W szafach robimy miejsce na ubrania i obuwie cieplejsze. Sandałki zaczynają ustępować miejsca adidasom, natomiast klienci zamiast wkładek przeciwpotnych zaczynają się zaopatrywać w wkładki ocieplające. W sezonie jesienno-zimowym dominują wkładki filcowe. Ze względu na niską cenę należą one do grupy najpopularniejszych wkładek do butów. Są stosowane zarówno w gumofilcach, obuwiu roboczym, czy również codziennym. Posiadamy szeroki wybór wkładek filcowych o różnych grubościach : 4 mm, 5 mm, 6 mm, 6,5 mm, 7 mm, stabilizowana 5 mm oraz stabilizowana strong.

Wkładki filcowe 4 mm Wkładki filcowe 5 mm Wkładki filcowe 6 mm
Wkładki filcowe 4 mm Wkładki filcowe 5 mm Wkładki filcowe 6 mm
Wkładki filcowe 6,5 mm Wkładki filcowe 7 mm Wkładki filcowe stabilizowane 5 mm
Wkładki filcowe 6,5 mm Wkładki filcowe 7 mm Wkładki filcowe stabilizowane 5 mm
Wkładki filcowe stabilizowane strong
Wkładki filcowe stabilizowane strong

Wkładkami polecanymi również w okresie chłodniejszym są wkładki alutermiczne, które składają się z 3 warstw. Pierwsza to folia aluminiowa srebrna, druga – pianka oraz ostatnia, trzecia – włóknina filcowa. Wkładki chronią stopy przed  wychłodzeniem oraz przemoczeniem.

Wkładki alutermiczne
Wkładki alutermiczne czarne

Dużym zainteresowaniem cieszą się wkładki wełniane, które dzięki połączeniu filcu i wełny owczej potrafią zapewnić ciepło nawet największym zmarźlakom.

Wkładki wełniane
Wkładki wełniane

Połączenie wełny i alutermy? Czemu nie. Wkładki alutermiczno-wełniane to idealne połączenie na mokre i zimne dni. Warstwa alutermiczna izoluje stopy przed przemoknięciem, natomiast wełna ochroni przed utratą ciepła.

Wkładki alutermiczno-wełniane
Wkładki alutermiczno-wełniane

Ostatnim modelem, który polecamy w tym okresie są wkładki Alu Gold, które wykonane zostały z folii aluminiowej, pianki oraz wełny sprasowanej.  Wkładki ocieplające sprawdzą się w obuwiu codziennym oraz roboczym.

Wkładki Alu Gold
Wkładki Alu Gold

Dzięki naszej szerokiej ofercie, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu, pomożemy w wyborze?

Related products

Wkładki do butów - Standard

Wkładki do butów Alu Gold

Rad-But
113
5,54 zł
Są to wkładki ocieplające.
36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

Comments (0)

No comments at this moment

New comment

You are replying to a comment

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.