Rozpoczynamy sezon jesienno-zimowy, który wiąże się z szarymi oraz deszczowymi dniami. Na dworze robi się coraz chłodniej, a niebo przysłaniają chmury zwiastujące opady. W tym czasie, aby zapewnić stopom ciepło zaleca się stosowanie wkładek, które mają na celu uchronienie stóp przed wychłodzeniem.

Do wkładek polecanych w tym okresie zaliczają się wkładki filcowe, alutermiczne i wełniane. Na tą porę idealnie sprawdzą się również wkładki korkowo-lateksowe oraz Alu Gold. Do najczęściej wybieranych wkładek należą wkładki filcowe, których ogromną zaletą jest niska cena. W wysokim stopniu zabezpieczają one stopy przed mrozem oraz pochłaniają wilgoć. Wkładki alutermiczne to kolejne wkładki, które cieszą się dużą popularnością wśród kupujących. Wkładki zostały wykonane z pianki, filcu oraz folii aluminiowej, która ma na celu zatrzymanie ciepła przy stopie. Wkładki wełniane idealnie sprawdzą się na zimowe spacery. Dzięki zastosowaniu filcu oraz wełny owczej typu baranek, działają rozgrzewająco na stopy oraz pochłaniają pot. Wkładki korkowo-lateksowe również często wybierane przez użytkowników, wykonane zostały z naturalnego korka, pianki lateksowej nasączonej węglem aktywnym oraz tkaniny bawełnianej. Dzięki zastosowaniu naturalnego korka wkładka doskonale izoluje stopę od zimnego podłoża, natomiast pianka nasączona węglem ma za zadanie neutralizację nieprzyjemnego zapachu w obuwiu. Ostatnim rodzajem wkładki typowo zimowej jest wkładka Alu Gold, która składa się z wełny sprasowanej, pianki polietylowej oraz folii aluminiowej złotej, która w wysokim stopniu izoluje przed zimnem.

 

Wkładki te wykonane zostały, aby zapewnić stopom odpowiedni komfort i ciepło podczas chłodnych dni.

 

Wkładki chroniące przed wychłodzeniem

wkładki alutermiczne Wkładki filcowe 7 mm Wkładki wełniane
Wkładki alutermiczne Wkładki filcowe Wkładki wełniane

 

Related products

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.