Podkładki pod meble - Elegance


Podkładki pod meble pakowane w elegancki woreczek

Nasze samoprzylepne podkładki filcowe pod meble wykonane są z wysokiej jakości filcu, który jest bardzo sztywny i ma grubość około 4 mm. Dzięki zastosowaniu specjalnego kleju, nasze podkładki są bardzo trwałe i łatwe do zamocowania. Klej jest zabezpieczony specjalnym papierem woskowanym, co zapewnia jego długotrwałą skuteczność. Nasze podkładki filcowe są idealne do zabezpieczenia podłogi przed zarysowaniami podczas użytkowania mebli.

Oferujemy szeroki wybór podkładek, w tym okrągłe, kwadratowe i prostokątne, w trzech wersjach kolorystycznych: biały, szary i czarny. Montaż naszych podkładek jest bardzo prosty, a każdy woreczek z podkładkami posiada kod kreskowy i eurozawieszkę, co ułatwia ich przechowywanie i transport.

Nasze podkładki filcowe są szczególnie polecane dla salonów, meblowych i sklepów meblowych, ale również dla klientów indywidualnych, którzy chcą samodzielnie zabezpieczyć swoje meble. Dzięki naszym podkładkom filcowym, użytkownicy mebli mogą cieszyć się piękną podłogą przez długi czas, bez obaw o zarysowania.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.