Podkładki pod meble - Premium


Podkładki filcowe pod meble pakowane

Naszej produkcji podkładki filcowe pod meble są idealnie dopasowane do różnych rodzajów podłóg i zostały wykonane z wysokiej jakości filcu o grubości 4 mm, co zapewnia im dużą sztywność. Do produkcji użyliśmy tylko najlepszej jakości kleju, który zabezpieczyliśmy specjalnym, woskowanym papierem. Nasze podkładki mają za zadanie ochronić podłogę przed zarysowaniami i umożliwić bezpieczne przesuwanie mebli. Dzięki temu możesz cieszyć się piękną podłogą przez lata.

Nasze podkładki filcowe pod meble są dostępne w różnych kształtach (okrągłe, kwadratowe i prostokątne) oraz kolorach (biały, szary i czarny), dzięki czemu łatwo dopasujesz je do krzeseł, stołów, szaf i kanap. Każde opakowanie podkładek zapakowane jest w woreczek strunowy, który zawiera informacje o rozmiarze i ilości podkładek w opakowaniu.

Dzięki naszym podkładkom filcowym pod meble możesz mieć pewność, że Twoja podłoga jest zabezpieczona przed uszkodzeniami i że meble mogą swobodnie się na niej poruszać. Zapewniamy, że nasze podkładki są trwałe, łatwe w użyciu i będą służyć Ci przez wiele lat.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.