Podkładki podstawki pod garnki


Podkładki podstawki i ich rodzaje

Z myślą o Państwa potrzebach i oczekiwaniach, opracowaliśmy kolekcję podkładek pod garnki, które będą idealnym uzupełnieniem zarówno podczas rodzinnych spotkań, jak i imprez ze znajomymi. Oferujemy także modele, które sprawdzą się doskonale w codziennym użytkowaniu.

W naszej ofercie znajdą Państwo podkładki wykonane z korka, który doskonale izoluje gorące garnki, zapobiegając przepaleniom powierzchni. Nasze podkładki z włókniny filcowej to ciekawa alternatywa dla korka. Wykonane z wysokiej jakości włókien, zapewniają ochronę przed uszkodzeniami i zarysowaniami na powierzchniach stołów i blatów. W kolekcji posiadamy także podkładki z włókniny filcowej nakrapianej gumą, która zapobiega przesuwaniu się garnków i sprawia, że podkładki są bardziej stabilne. Włóknina filcowa nakrapiana jest dostępna w kolorze białym lub czarnym, co pozwoli na wybór koloru odpowiedniego do Państwa kuchni i aranżacji.

Wszystkie nasze podkładki pod garnki charakteryzują się wysoką jakością wykonania i starannością wykończenia.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.