W dniu dzisiejszym przyjrzymy się bliżej zaletom stosowania w domu podkładek pod kubki, szklanki i garnki.

 

Po co zostały stworzone?

Podkładki mają na celu zabezpieczenie delikatnych powierzchni jakimi są blaty. Jak wiadomo stawiając gorące napoje na samej powierzchni mogą pojawić się odbarwienia wynikłe z działania wysokiej temperatury. Podkładki są wytrzymałe oraz odporne na działanie wysokich temperatur. Dzięki podkładkom możemy przedłużyć żywotność naszych stołów i blatów, a to wszystko przy niewielkim nakładzie pieniędzy. Dzięki nim możemy również uchronić nasze stoły przed niechcianymi zabrudzeniami, czy zarysowaniami. Nasze stoły będą dłużej wyglądały jak nowe. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom poszerzyliśmy naszą ofertę produktową o podkładki pod kubki, szklanki i garnki.
Proponujemy podkładki korkowe, filcowe, czy podgumowane. Te trzecie występują w dwóch wersjach kolorystycznych: białym i czarnym.

Najpopularniejsze komplety podkładek 

    

    Komplet podkładek w kolorze czerwonym           Komplet podkładek w kolorze szarym           Komplet podkładek w kolorze niebieskim

                        

  Komplet podkładek w kolorze zielonym                              Komplet podkładek w kolorze fioletowym

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.