W dniu dzisiejszym zajmiemy się odpowiedzią na pytanie – czy warto stosować akcesoria obuwnicze? Choć odpowiedź na to pytanie powinna nasuwać się jedna – oczywiście -  jest grono osób, które mają odmienne zdanie na ten temat.

Zastanówmy się zatem, jakie korzyści płyną z stosowania półwkładekpodpiętek, czy zapiętek. Wiele osób boryka się z różnymi problemami stóp. Jednych zmorą są ostrogi, zaś innych po prostu obtarta pięta. Na obie te dolegliwości mamy rozwiązanie.

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć różne rodzaje podpiętek na ostrogi, które charakteryzują się wycięciem na kość ostrogową. Najpopularniejsze z tej kategorii podpiętki to: podpiętki lateksowo-skórzane i korkowo-skórzane.

Podpiętki mogą być również używane w celu podniesienia pięty, albo do zniwelowania różnicy w długościach nogi, jeśli ktoś ma krótszą nogę. Szeroki wybór produktów gwarantuje, że każdy wybierze coś dla siebie. Podpiętki występują w wersji damskiej i męskiej. 

Kolejnymi akcesoriami wartymi zainteresowania są półwkładki do obuwia. Mają one za zadanie zabezpieczyć stopę przed przesuwaniem się jej w luźniejszym obuwiu. Pomagają również poprawić komfort użytkowania butów, działają kojąco na zmęczone i obolałe stopy. W zależności od rodzaju, półwkładki posiadają również właściwości neutralizujące nieprzyjemny zapach w obuwiu, czy też działanie antybakteryjne. Wiele półwkładek wykonanych jest z pianki lateksowej, która doskonale amortyzuje stopę w obuwiu. Rozróżniamy półwkładki: żelowe, skórzane, korkowo lateksowe, Actifresh, Sanitized, Activ Aloe, Odor Stop, Air Sport.

Półwkładki do butów

Półwkładka Actifresh półwkładka sanitized półwkładka activ aloe
Półwkładki Actifresh Półwkładki Sanitized Półwkładki Activ Aloe
półwkładka korkowo-lateksowa półwkładka odor stop półwkładka skórzana
Półwkładki korkowo-lateksowe Półwkładki Odor Stop Półwkładki skórzane

Ostatnimi akcesoriami, które chcielibyśmy Wam zaprezentować to zapiętki. Mają one na celu zabezpieczyć stopy przed ewentualnymi obtarciami. Do najpopularniejszych zapiętek rozróżniamy: filcowe – dostępne w trzech kolorach: biały, szary i czarny- skórzane oraz żelowe.     

Zapiętki do butów   

zapiętki filcowe białe zapiętki filcowe szare zapiętki filcowe czarne
Zapiętki filcowe białe Zapiętki filcowe szare Zapiętki filcowe czarne
zapiętki skórzane zapiętki żelowe
Zapiętki skórzane  Zapiętki żelowe

Wybierajmy odpowiednie akcesoria obuwnicze. Pamiętajmy, że w ten sposób działamy tylko na swoją korzyść, korzyść naszych stóp, które podziękują nam za otrzymany komfort.

 

 

Related products

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.