Półwkładki, jak sama nazwa wskazuje nie obejmują całej powierzchni podeszwy. Półwkładki zostały stworzone z myślą o uciekających stopach w obuwiu. Jeśli obuwie, które posiadamy jest odrobinę za duże w przedniej części (tj. w palcach) możemy zastosować półwkładkę, która ma za zadanie zniwelować tę różnicę. Spełnia ona również swoje zadanie, gdy nasza stopa ślizga się w obuwiu, zapewniając jej stabilność.

Półwkładki zazwyczaj posiadają powierzchnię pokrytą klejem, aby nie przesuwały się w obuwiu i trzymały w odpowiednim miejscu. Polecane są w szczególności w obuwiu otwartym, czy w szpilkach. Odciążają stopy w obuwiu na wysokim obcasie. Działają kojąco na obolałe i zmęczone stopy. Zatem jeśli do tej pory nie wypróbowaliście działania półwkładek zapraszamy do ich zakupu. W naszej ofercie pojawiło się parę nowości.

Do wyboru mamy: półwkładki żelowe, skórzane czy wykonane z pianki lateksowej o różnych właściwościach.

Półwkładki do butów

              

                                                                 Półwkładki skórzane                                                                     Półwkładki żelowe

    

                      Półwkładki Actifresh                                         Półwkładki Sanitized                                    Półwkładki Activ Aloe

    

                     Półwkładki Odor Stop                                Półwkładki korkowo-lateksowe                              Półwkładki Air Sport

   

Comments (0)

No comments at this moment

New comment

You are replying to a comment

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.