Półwkładki do butów, jak sama nazwa wskazuje nie obejmują całej powierzchni podeszwy. Półwkładki do obuwia zostały stworzone z myślą o uciekających stopach w obuwiu. Jeśli obuwie, które posiadamy jest odrobinę za duże w przedniej części (tj. w palcach) możemy zastosować półwkładkę, która ma za zadanie zniwelować tę różnicę. Spełnia ona również swoje zadanie, gdy nasza stopa ślizga się w obuwiu, zapewniając jej stabilność.

Półwkładki do butów zazwyczaj posiadają powierzchnię pokrytą klejem, aby nie przesuwały się w obuwiu i trzymały w odpowiednim miejscu. Polecane są w szczególności w obuwiu otwartym, czy w szpilkach. Odciążają stopy w obuwiu na wysokim obcasie. Działają kojąco na obolałe i zmęczone stopy. Zatem jeśli do tej pory nie wypróbowaliście działania półwkładek zapraszamy do ich zakupu. W naszej ofercie pojawiło się parę nowości.

Do wyboru mamy: półwkładki żelowe, skórzane czy wykonane z pianki lateksowej o różnych właściwościach.

Półwkładki do butów

Półwkładki odor stop półwkładki korkowo-lateksowe półwkładki air sport
Półwkładki odor stop Półwkładki korkowo-lateksowe Półwkładki air sport
Półwkładki activ aloe Półwkładki Actifresh Półwkładki sanitized
Półwkładki activ aloe Półwkładki actifresh Półwkładki sanitized
półwkładki żelowe samoprzylepne półwkładki żelowe półwkładki skórzane
Półwkładki żelowe samoprzylepne Półwkładki żelowe Półwkładki skórzane

Related products

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.