Rad-But - Producent Wkładek i Akcesoriów do Butów i mebli

Zawsze niska cena, wysoki standard

Siedziba naszej firmy mieści się w Kowalewie Pomorskim przy ul. Dworzec Główny 6.  Jesteśmy prężnie działającym producentem i sprzedawcą wkładek do obuwia oraz akcesoriów do butów i mebli. Prowadzimy także sklep internetowy. Cennik naszych artykułów obejmuje zarówno hurt, jak i detal.

Realizujemy zamówienia na wkładki do butów o różnych właściwościach. Wśród oferowanych przez nas produktów prym wiodą wkładki filcowe. W naszej ofercie jest także szereg wkładek wykonanych z innych materiałów. Klientom zaopatrujących się w większą ilość towaru umożliwiamy zakup po cenach hurtowych. 

Jakiekolwiek nosisz buty — wojskowe, ochronne, kalosze lub inne — oferujemy Ci wygodne wkładki do obuwia za niską cenę. Jeśli np. szukasz wkładek do kaloszy, przekonaj się o zaletach wkładek filcowych, ponieważ są to najlepsze wkładki do tego typu obuwia. Dla nas produkcja wkładek do butów oznacza nie tylko zysk, ale także troskę o Twoje stopy. Sprawdź asortyment naszej firmy i dokonaj właściwego wyboru. Kupuj detalicznie bądź hurtowo. Przekonaj się, jak niewysoka jest cena za Twoją wygodę. Naprawdę warto!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.