Zastosowanie podkładek filcowych

Krzesło jest meblem niezwykle użytkowanym. Ciągłe przestawianie i przesuwanie może powodować uszkodzenia podłóg. W szczególności jeśli podłogi wykonane są z miękkiego gatunku drewna, bądź paneli. Aby temu zaradzić należy stosować podkładki filcowe. Podkładki mają różne rozmiary, dlatego łatwo je dopasować do swoich mebli. Jeśli posiadamy meble o nieregularnych nóżkach możemy skorzystać z podkładki filcowej o większych wymiarach, wystarczy ją odpowiednio dociąć. Koszt takich podkładek jest niewielki, a pozwoli na cieszenie się piękną podłogą przez dłuższy czas. Należy jednak pamiętać, że poprzez częste użytkowanie krzeseł, podkładki przesuwają się i niszczą więc należy je co jakiś czas wymienić. Montaż takich podkładek jest bardzo prosty. Wystarczy odkleić papier i stroną samoprzylepną przykleić do oczyszczonej nóżki mebla. Jako producent podkładek zaznaczamy, że nóżek nie należy czyścić mokrą szmatką.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo podkładki pakowane Premium i Elegance. Podkładki Premium zapakowane są w woreczek strunowy z informacją o rozmiarze podkładek i ich ilością, natomiast podkładki Elegance zapakowane są w woreczek celofanowy z eurozawieszką, na którym widnieje kod kreskowy. Podkładki Elegance najczęściej sprawdzają się w salonach meblowych, czy innych sklepach, a wszystko to dzięki estetycznemu wyglądowi.

 

Podkładki filcowe pod meble Premium

  

Podkładki filcowe pod meble w kolorze czarnym                 Podkładki filcowe pod meble w kolorze białym                   Podkładki filcowe pod meble w kolorze szarym

 

Podkładki filcowe pod meble Elegance

     

Podkładki filcowe pod meble w kolorze czarnym                    Podkładki filcowe pod meble w kolorze białym        Podkładki filcowe pod meble w kolorze szarym

Related products

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.