Akcesoria do butów


Produkowane akcesoria obuwnicze.

W ofercie obejmującej akcesoria obuwnicze posiadamy różnego rodzaju podpiętki, zapiętki oraz półwkładki. Szeroki wybór asortymentu zapewnia, że każdy znajdzie u nas odpowiednie dla siebie produkty. Akcesoria powstały z myślą o Państwa wygodzie. Mają na celu zapewnienie komfortu stopom podczas użytkowania butów.  

Obuwie, które obciera stopy to bardzo częsta przypadłość, szczególnie jeśli jest nowe. W takim przypadku, aby ustrzec się bólu związanego z obtartą stopą polecamy zapiętki skórzane, filcowe bądź żelowe. Sprawdzą się one również w sytuacji, gdy obuwie jest lekko za duże. 

Kolejnym problemem, z którym często się zmierzamy jest ból pięty, który powodowany jest zarówno obciążeniem pięty przez ciało jak i obuwiem, które ma niską i twardą podeszwę. W tej sytuacji z pomocą przychodzą podpiętki, które mają za zadanie odciążenie oraz uniesienie pięty. Amortyzują piętę przy twardym podłożu, a także niwelują różnicę w długości kończyn. 

W przypadku, gdy mamy do czynienia z ślizgająca się stopą w obuwiu z pomocą przychodzą nam półwkładki. Sprawdzają się w szczególności w wysokim obuwiu, kiedy stopa się ślizga, ucieka.

Nasze produkty wytwarzane są  z najwyższej jakości materiału, a wszystko po to by zapewnić klientowi komfort chodzenia. Niska cena i gwarancja jakości.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.