Akcesoria do butów


Oto opisy trzech rodzajów akcesoriów obuwniczych:

  1. Półwkładki - to rodzaj wkładek, które umieszcza się wewnątrz buta, pod łukiem stopy. Mają za zadanie zapewnić dodatkowe podparcie stopy oraz amortyzację podczas chodzenia. Półwkładki mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak miękka pianka, skóra, żel, silikon czy tworzywo sztuczne.
  2. Podpętki - to akcesoria obuwnicze, które umieszcza się wewnątrz buta, pod piętą. Ich głównym zadaniem jest stabilizowanie stopy w bucie i zapobieganie jej przesuwaniu się w przód lub w tył. Podpętki mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak miękka pianka, skóra, żel czy silikon. Kolejnym problemem, z którym często się zmierzamy jest ból pięty, który powodowany jest zarówno obciążeniem pięty przez ciało jak i obuwiem, które ma niską i twardą podeszwę. W tej sytuacji z pomocą przychodzą podpiętki, które mają za zadanie odciążenie oraz uniesienie pięty. Amortyzują piętę przy twardym podłożu, a także  mogą niwelować różnicę w długości kończyn.
  3. Zapiętki - to rodzaj akcesoriów obuwniczych, które umieszcza się z tyłu buta, na wysokości pięty. Ich zadaniem jest zapobieganie otarciom i odgnieceniom tylnej części buta. Zapiętki mogą być wykonane z miękkiej pianki, skóry, silikonu czy tworzywa sztucznego. Sprawdzą się one również w sytuacji, gdy obuwie jest lekko za duże.

Nasze akcesoria wytwarzane są z najwyższej jakości materiału, a wszystko po to by zapewnić klientowi komfort chodzenia. Niską cenę i gwarancję jakości.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.