Jak dobrać rozmiar wkładek do butów

Jesteśmy producentem wkładek do butów oraz dystrybutorem akcesoriów BHP. Zapewniamy szeroki wybór wkładek do kaloszy, a także do wszelkiego rodzaju obuwia ochronnego. Prowadzimy sprzedaż w systemie hurt-detal.

O tym, czy obuwie spełni nasze oczekiwania, decyduje szereg rzeczy. Liczy się tu nie tylko rodzaj materiału, z którego zostało ono wykonane, znana nazwa producenta, ale też ważną rolę odgrywają odpowiednio dobrane wkładki do butów, a produkowane przez nas to gwarancja wygody.

Ważnym elementem w wyborze wkładek do obuwia jest nie tylko cena, lecz również ich dokładne zmierzenie. W tym celu należy więc:

  • obrysować stopy, stawiając je uprzednio na kartce papieru,
  • zmierzyć centymetrem długość konturów, uwzględniając dwa skrajne punkty,
  • dobrać rozmiar według tabeli. tabela

stopa.png

Uwaga! Ponieważ stopy nie zawsze mają tę samą długość, rozmiar wkładek musi ewentualnie odpowiadać rozmiarowi stopy dłuższej. Przy okazji należy podkreślić, że wkładki do obuwia powinny być nieco dłuższe (od 0,5 cm do 1 cm) niż stopy. O tym, jak długi fragment wkładki ma wystawać poza stopę, decydują przede wszystkim osobiste preferencje dotyczące grubości noszonych — co jest najczęściej zależne od pory roku — skarpet, a także przeznaczenie oraz typ obuwia (innych wkładek wymagają kalosze, a innych buty skórzane).

W sytuacji, kiedy istnieje dyskomfort związany z posiadaniem zbyt luźnego obuwia, zaleca się użycie wkładek filcowych, które doskonale wypełniają wnętrze butów, zapobiegając ich przesuwaniu się. Warto zaznaczyć, że wkładki filcowe są doskonałe do kaloszy i różnego typu butów roboczych.

Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną, a także konkurencyjne ceny. 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.