Dziś skupimy się na konkretnym rodzaju wkładki, a mianowicie wkładce wojskowej. Stosowana jest ona najczęściej przez wojsko i policję.

Stąd ich potoczna nazwa – wkładki wojskowe. Swoje zastosowanie mają także w obuwiu przemysłowym. Są one wykonane z tworzywa sztucznego. 

Dzięki zastosowanej kratce we wkładce zapobiegają one nadmiernemu poceniu się stóp w obuwiu. Kratka zapewnia dodatkową cyrkulację powietrza w butach. Wkładki mimo niewielkiej grubości, dzięki zastosowanemu materiałowi, z którego zostały wykonane są odporne na zgniecenia.

Wkładki plastikowe, bo tak również są nazywane ze względu na tworzywo, z jakiego zostały wykonane, stosowane są coraz częściej jako wkładki naprawcze w zapadniętej podeszwie obuwia. Wiele osób już przekonało się o zaletach stosowania tej wkładki. Zachęcamy do jej wypróbowania.

Wkładki wojskowe znajdziecie Państwo w naszym sklepie.

Wkładki wojskowe

Related products

Wkładki do butów przeciwpotne

Wkładki do butów wojskowe

Rad-But
114
7,65 zł
Są to wkładki przeciwpotne
36 37 38/39 40 41 42 44 45 46 47 48 49/50 43
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.