Odpowiedź jest prosta.

Szczególnie ważnym argumentem powinno być dla Nas zdrowie stóp. Poprzez długie użytkowanie jednych wkładek nasze stopy narażone będą na bakterie, dla których obuwie jest idealnym miejscem do rozwoju. Częsta wymiana wkładek zapewni zmęczonym i obolałym stopom odpowiedni komfort użytkowania obuwia. Należy przy tym pamiętać, że aby wkładki zapewniały swoje właściwości należy ich używać zgodnie z zaleceniami producentami. Najczęściej zaleca się wymianę wkładek co 4-6 tygodni.

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wkładek. Rozróżniamy wkładki odpowiednie na porę letnią i na okres jesienno-zimowy. Te pierwsze jak sama nazwa wskazuje polecane są latem, gdy na dworze panuje wysoka temperatura, a stopy w związku z tym są narażone na większą potliwość. Dzięki neutralizującym właściwościom tych wkładek nie będziesz martwić się przykrym zapachem w obuwiu. Wkładki mają za zadanie również zmniejszyć potliwość stóp w bucieWkładki jesienno-zimowe polecane są w wietrzne i mroźne dni. Mają one na celu zapewnienie stopom ciepła nawet przy wysokim mrozie, nie powodując przy tym odparzeń.

Jak zauważyliście wymiana wkładek jest bardzo ważna. Nie można oszczędzać na zdrowiu. Zdrowe stopy to szczęśliwe stopy!

Comments (0)

No comments at this moment

New comment

You are replying to a comment

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.