Wkładki do butów - Standard

Wkładki do butów przeznaczone są do różnego typu obuwia. Świetnie sprawdzą się w obuwiu sportowym, jak i roboczym czy nawet w kaloszach. Mają szerokie zastosowanie. Idealne w rolnictwie, leśnictwie, przemyśle, wojsku i sporcie.

W naszej ofercie mamy do wyboru wkładki filcowe, skórzane, wełniane, żelowe, plastikowe, alutermiczne i podgumowe. 

Wkładki filcowe idealnie sprawdzą się zimą, gdyż pasują do każdego typu obuwia i zabezpieczają stopy przed przemarznięciem.

Wkładki skórzane mają zastosowanie najczęściej przy obuwiu wyjściowym. Dzięki tym wkładkom obuwie ma poprawiony wygląd wewnątrz. Dzięki wykonaniu wkładki ze skóry i węgla aktywnego ma ona właściwości przeciwpotne i pozwala na poczucie świeżości.

Wkładki wełniane pasują do każdego typu obuwia. Najlepiej sprawdzą się w czasie jesienno-zimowym, ponieważ rozgrzewają stopy i wchłaniają pot.

Wkładki żelowe polecane są do obuwia sportowego i dla osób z wadami płaskostopia ze względu na profilowanie. Są estetyczne, wygodne, mają działanie kojące na obolałe i zmęczone stopy.

Wkładki plastikowe głównie przeznaczone są do obuwia wojskowego, ale sprawdzą się również w każdym innym zakrytym obuwiu. Zapobiegają poceniu się stopy. Można je także stosować jako wkładkę naprawczą.

Wkładki alutermiczne przeznaczone do obuwia roboczego i gumowego, a także do kaloszy. Zabezpieczają stopę przed zimnem. Ociepla stopę i ją amortyzuje.

Wkładki podgumowane sprawdzają się przy obuwiu sportowym i każdego innego obuwia zakrytego. Posiada działanie przeciwpotne. Nie przesuwa się w bucie. Możemy ją także zastosować jako wkładkę masującą stopy.

Wkładki do butów sportowych

Wkładki do butów Air Sport

54
7,35 zł
Są to wkładki przeciwpotne oraz neutralizujące nieprzyjemny zapach w obuwiu.
36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.