Wkłady docieplające do kaloszy

Kalosze i gumofilce

Wkłady piankowe do kalosza Alaska

063
49,50 zł
Ocieplacz przeznaczony do kalosza piankowego Lemigo Alaska podana cena jest za parę
36 37 38 39 40 41
Wkłady docieplające do kaloszy

Wkłady filcowe do kalosza Wader

064
58,00 zł
Ocieplacz przeznaczony do kalosza piankowego Lemigo Wader Wzmocnienie pięty przed przetarciem skórą ekologiczną. Podana cena jest za parę.

W deszczowe dni kalosze są nieodzownym elementem garderoby zarówno dorosłych, jak i dzieci. Zapobiegają przemoknięciu stóp, a tym samym przeziębieniom i infekcjom. Jednakże często nie zapewniają one odpowiedniego ocieplenia stopy oraz właściwej cyrkulacji powietrza, dlatego warto wyposażyć się we wkłady do kaloszy. Naszym Klientom szczególnie polecamy wkłady ocieplające do kaloszy Lemigo. Są to filcowe wkłady, wykonane z najwyższej jakości włókniny filcowej, która jest nie tylko produktem praktycznym, ale także pełni funkcje estetyczne. Nasze wkłady do gumowców są niezwykle ciepłe i miękkie. Zapewniają wysoki komfort noszenia. Ich górna warstwa została wykonana z sztruksu, którą można zwinąć w zakładkę. Wkłady można wyposażyć w dodatkową wkładkę filcową. Te wkłady umożliwiają łatwy transport powietrza, likwidują przeszkadzający w chodzeniu luz w obuwiu oraz, co niezwykle istotne w czasie intensywnych opadów deszczu, pochłaniają wilgoć. Mają przy tym właściwości antypotowe. Produkowane przez nas wkłady filcowe do kaloszy można prać i wielokrotnie używać. To produkt wykonany z największą starannością. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie można kupić hurtem w bardzo korzystnej cenie. Mamy wieloletnie doświadczenie jako producent wkładek do butów, dlatego mogą być Państwo pewni, że kupując w naszym sklepie otrzymają Państwo produkty najwyższej jakości.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.