Gumofilce - Gumaki - Kalosze

Kalosze - Filcaki - Gumofilce EVA

Kalosze Alaska EVA zielone

Lemigo
340
67,00 zł
Kalosze piankowe z wkładem wymiennym.
36 37 38 39 41 42
Gumofilce - Gumaki - Kalosze

Gumofilce gumowce ocieplane Leśnik

Łukpol
304
67,00 zł
MODEL-LEŚNIK  Ocieplane obuwie, wyposażone w wyjmowany wkład, wykonany z pianki i materiału. Buty idealnie nadają się do lasu na wędrówki w okresie wiosennym i zimowym. Obuwie wykonane z Pcv. Model Leśnik, nie zmienia swoich właściwości przy niskich temperaturach.  Cholewka buta zakończona jest ściągaczem, dzięki któremu zapobiegamy dostawaniu się śniegu...
46

Buty gumofilce do każdego rodzaju prac przemysłowych i rolniczych. Obuwie gumofilce dzielimy na wykonane z materiałów:  PCV, EVA, Guma oraz Termokauczuk.

Buty posiadają protektory antypoślizgowe, są wodoszczelne i nie przemakają. Wewnątrz gumofilców jest wkład filcowy, która ma zadanie ochraniać nasze stopy przed wilgocią i chłodem. Gumofilce idealnie się sprawdzają o każdych porach roku, podczas wypraw do lasu i na piesze wędrówki jest polecany gumofilc typu "leśnik"z dodatkowym ściągaczem u góry kalosza również dla miłośników grzybobrania, dla rolników idealnie sprawdzi się tradycyjny gumofilc ze względu na łatwy i wygodny ubiór kalosza, natomiast osobom o tradycji polecamy gumofilc z gumy. Jego głównym atutem lekka waga i co najważniejsze prawdziwa guma. Zachęcamy do zakupu polecanych kaloszy-gumofilców.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.